Дисконтна програма покликана заохотити покупця за допомогою системи накопичувальних знижок при купівлі товару на сайтах EXULT.UA,  NERI-KARRA.COM.UA, EXULT.COM.UA.

- Заповнивши анкету клієнта в цифровому або паперовому вигляді при першій покупці, клієнт стає учасником дисконтної програми, а справжня і всі наступні покупки будуть мати накопичувальний ефект з бонусом у вигляді індивідуальної знижки.

- Розмір накопиченої знижки безпосередньо залежить від покупок клієнта. Так, при першій покупці загальною вартістю до 5000грн клієнтська картка не видається, але сума покупки зараховується на рахунок покупця (при заповненні анкети клієнта);

- При першій покупці загальною вартістю понад 5000грн і заповненні анкети, клієнту видається індивідуальна знижкова карта.

- Для зручності клієнтів, ми розробили дисконтні карти трьох номіналів: Silver, Gold і Platinum card.

- Карта Silver видається при одноразовій покупці або накопиченої сумі від 5 000грн до 14 999 грн або при досягненні 5 покупок, і надає постійну знижку 5% на товар, що відпускається за повною ціною.

- Карта Gold видається при одноразовій покупці або накопиченої сумі від 15 000грн до 49 999 грн або при досягненні 15 покупок (з моменту отримання карти Silver), і надає постійну знижку 7% на товар, що відпускається за повною ціною.

- Карта Platinum видається при одноразовій покупці або накопиченої сумі від 50 000грн і вище (з моменту отримання карти Gold) і надає постійну знижку 10% на товар, що відпускається за повною ціною.

- При отриманні знижок карти більш високого номіналу сума і кількість купленого товару обнуляється.

- При отриманні нової карти діюча карта підлягає вилученню або блокування і стає неактивною.

-Адміністрації залишає за собою право змінювати дані умови, попередньо інформуючи клієнтів за допомогою розміщення інформації про зміни на сайті.

- Накопичувальна система не має часових обмежень - накопичуйте бонуси і користуйтеся знижкою тоді, коли це зручно і вигідно Вам!

Вдалих Вам покупок!