👉🏻🎁👈🏻ЛЕГКЕ ПОВЕРНЕННЯ З НОВОЮ ПОШТОЮ 👉🏻🎁👈🏻
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
EXULT - шкіргалантерея і дорожній багаж
Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7

Оформлення замовлень: 09:00-18:00

0
Мій кошик

Напівавтоматичні парасольки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

В негоду, коли дощ і сльота, один з головних аксесуарів кожного – парасолька. Цей універсальний засіб, який послужить захистом і забезпечить комфорт в погану погоду. Залежно від типу, форми та дизайну кожен зможе купити найбільш відповіднe для себе. 

Напівавтоматична парасолька: головні відмінності від інших

Сучасні парасольки мають декілька типів механізмів: автоматичні, напівавтоматичні й механічні. Для того, щоб підібрати необхідний, треба мати поняття, як працює кожен з них.

Автоматична парасолька відкривається і закривається за допомогою кнопки. Компактний виріб і швидкий спосіб відкривання підійдуть для тих, хто в постійному русі.

Парасолька напівавтомат оснащені механізмом відкриття з кнопки. Закривається ж вона вручну за допомогою бігунка. Така парасолька має найбільше поширення і середню вартість. 

Механічна парасолька закривається і відкривається вручну. Такий засіб захисту від дощу є міцнішим і надійнішим. 

Усі вищезгадані типи можуть бути складними, що дозволяє помістити цю корисну дрібницю в сумку і бути завжди під захистом від дощу і вітру. А різноманіття моделей дає можливість підібрати аксесуар до одягу. 

За якими критеріями слід обирати парасольку напівавтомат?

До вибору цього атрибуту слід підходити грунтовно. Важливо розуміти, що якісний засіб захисту повинен не лише виконувати свою основну функцію – захист від крапель дощу, але і бути доповненням до образу. Поєднання цих чинників має значення не лише для комфорту, але і робить вплив на вартість.

За основу вибору беруть наступні критерії:

  1. Надійність і міцність матеріалів.
  2. Дизайн, що відповідає настрою і статусу.
  3. Компактність, практичність, комфорт типу механізму і форми.

Матеріали, з яких виготовлений виріб, мають бути стійкі до вітру і дощу. Тканина щільна, відштовхуюча вологу — необхідна умова цього атрибуту непогожої погоди. Фурнітура і металеві частини напівавтоматичних парасольок повинні стійко протистояти будь-яким капризам довкілля. Якість матеріалів впливає на ціну, але важливо пам'ятати, що якісніша модель прослужить довше і подарує комфортну експлуатацію.

Велика кількість різних дизайнів дає можливість кожному вибрати не лише колір, але і форму виробу. Різні колекції мають масу варіантів для вибору. Кожен знайде для себе краще поєднання кольорів і фактур і зможе замовити в інтернет-магазинах України.

При експлуатації важливим критерієм є практичність. Компактний складний виріб або тростина мають бути вибрані з урахуванням способу життя. Але у будь-якому разі правильно підібраний аксесуар буде доповненням до образу або стане частиною стилю. Невеликі засоби захисту можна взяти з собою для підстраховування в похмурий день.

Де краще за все придбавати напівавтоматичні парасольки?

Сльота і краплі дощу будь-якому якісному напівавтоматичному виробу не страшні. Вибрана модель повинна відповідати усім вимогам свого володаря як за зовнішніми характеристиками, так і за ціною.

У сезон сльоти купити в Україні парасольку, що пасує за усіма параметрами, в магазинах — завдання не з легких. Через сезонності товару вибір зазвичай не великий. Тому за допомогою інтернет-магазинів можна вивчити різні колекції та вибрати відповідну модель, яку можна носити з собою в якості підстраховування. 

Величезний вибір за кольором і стилем парасольок в інтернеті дає можливість підібрати один або декілька аксесуарів, які надалі можна поєднувати з різним одягом. У інтернет-магазині замовити тростину або класичну складану парасольку можна на будь-який смак.

Вгору
,