Уже понад 20 років торгова компанія EXULT радує своїх клієнтів підбором дорожнього багажу та шкіргалантереї. Представлені в магазинах бренди відомі не тільки в самому серці старої Одеси, але і далеко за межами міста. Наприклад, фірма SAMSONITE є світовим лідером з виробництва валіз і дорожньої продукції, а бренд TUMI підкорив серця жителів планети виробами з натуральної шкіри і їх високою якістю.

 

EXULT (Рішельєвська, 12 / Грецька) відкрив свої двері найостаннішим з трійки магазинів компанії, але це не завадило йому стати лідером по відвідуваності. Не дивно - мало того що магазин розташований в будинку-музеї архітектури, так ще й сам є двоповерховим музеєм, де на вході відвідувачів чекає велика кількість ексклюзивів шкіргалантереї, парасольок ручної роботи і аксесуарів, а шикарні мармурові сходи з кованими поручнями занурюють в світ дорожнього багажу, де царює понад 300 (!) видів валіз від більш ніж десятка всесвітньо відомих брендів, зібраних в одному місці. Погодьтеся, таку кількість ще пошукати!
У ЕКЗАЛЬТІ представлені такі бренди, як SAMSONITE, RIMOWA, TUMI, DELSEY, BRIC'S, BOLDRINI, PRATESI, PASOTTI, PIQUADRO, THE BRIDGE, AMERICAN TOURISTER, BONFANTI, VICTORINOX, BRAUN BUFFEL, RONCATO, Neri Karra, GABS, Gianni Conti, MARINO ORLANDI, HEDGREN, BLUNT і інші. Асортимент постійно оновлюється.

м. Одеса, вул. Рішельєвська, 12 (на розі вул. Грецька) - магазин «Exult», час роботи 10:00 - 19:00, тел. 063 589 78 79

 

PETEK (Олександрівський пр-кт, 5) відомий в Одесі довше інших магазинів компанії. Мультибрендовий бутик носить ім'я основного представленого бренду, який став гарантією якості продаваних виробів. Багато одеситів (включаючи співробітників компанії) з десяток років користуються ну ніяк не бажаючими старіти і приходити в непридатність портфелями, гаманцями і барсетками даного та інших представлених брендів.
У магазині ПЕТЕК немає можливості розмістити дорожній багаж, проте Вам доступна шкіргалантерея брендів PETEK, GIUDI, MYWALIT, Gianni Conti, CHIARUGI, BLUNT, TERGAN, KARRA, KARYA, GREENBURRY, GREENBELTS і багатьох інших.

м. Одеса, пр-кт. Олександрівський, 5 (між Буніна і Жуковського) - магазин «Petek», час роботи 10:00 - 19:00, тел. 063 589 78 44