Зміст

 1. ➡️ Організація речей у валізі
 2. ➡️ Як компактно упакувати одяг
 3. ➡️ Як максимально компактно упакувати аксесуари
 4. ➡️ Секрети правильного пакування валізи
 5. ➡️ Поради щодо відбору речей перед довгою поїздкою

 

Збирати й упаковувати речі в дорогу перед поїздкою завжди трохи ліньки. Та й які тут збори сумок, коли подумки вже лежиш на піску, гріючись під сонцем, або розсікаєшся на лижах гірськими схилами. Але якщо вже пакування речей не уникнути, важливо не тільки вмістити весь одяг у сумку, а й зробити це так, щоб нічого не пом'ялося. Перше, що для цього потрібно – вибрати компактну і містку валізу, яку можна купити на сайті EXULT.UA з доставкою по всій Україні. У каталозі інтернет-магазину представлений великий асортимент різних за розмірами та функціональністю моделей.

Організація речей у валізі

Завдяки правильній організації простору всередині валізи ви зможете ефективно використовувати наявне місце, а ще заощадити час на пакування та розпакування речей. Крім застосування різних методів для пакування одягу, максимально компактно укласти їх і не створити хаос можна, застосовуючи такі корисні предмети:

 1. Вакуумні пакети. У них можна скласти одяг, а потім туго згорнути в рулон, випускаючи зайве повітря. Завдяки використанню вакуумних пакетів речі займатимуть менше місця. Цей спосіб ідеально підходить для пакування об'ємних речей: светрів, пуховиків та іншого одягу.
 2. Набори органайзерів і спеціальних чохлів. Використовуючи прямокутні органайзери різних розмірів, можна упакувати практично всі речі у валізі. Якщо їх багато і вони непрозорі, на кожен з них можна наклеїти замітку, що саме знаходиться всередині.
 3. Панель із кишенями. Якщо у валізі не вистачає відсіків, можна купити ці пристосування. Вони кріпляться на кришку валізи та дуже зручні для перевезення дрібних аксесуарів, документів або косметики.

Крім того, можна ще використовувати компресійні мішки, косметичні тревел-ємності та багато інших пристосувань.

Як компактно упакувати одяг

Перед тим як почати збирати речі у валізу, слід виключити "примхливі" моделі одягу, які завжди мають бути ідеально випрасуваними. Найкраще віддати перевагу речам з трикотажу. Для кожної категорії одягу існують різні техніки пакування, які допомагають заощадити місце і зробити так, щоб вони не пом'ялися під час перевезення. Светри, толстовки та інші об'ємні речі, а також те, що знадобитися не скоро, краще укладати на дно валізи.

Футболки, лонгсліви, топи, сорочки та інші подібні речі перед пакуванням у валізу краще згорнути в рулон. Так вони займуть менше місця і не помнуться в дорозі. Перед згортанням слід скласти рукави всередину і розправити складки. Після цього необхідно скрутити кожну річ у тугий валик і щільно укласти їх одна до одної у валізі.

Щоб компактно розмістити джинси, виверніть верхню частину навиворіт і накладіть одну штанину на іншу. Після цього, починаючи знизу, згорніть джинси в рулон, а відігнуту частину оберніть навколо нього. 

Спідню білизну також слід компактно укладати. Труси можна згорнути рулонами, а бюстгальтери з жорсткими чашечками краще скласти навпіл: одну чашечку в іншу. Якщо необхідно перевезти весільну або вечірню сукню, діловий або естрадний костюм та інше, можна використовувати спеціалізовані кейси для транспортування одягу - портпледи (до речі, вони теж є на нашому сайті).

Як максимально компактно упакувати аксесуари

Якщо ви плануєте вирушити в подорож, то вам навряд чи знадобиться багато аксесуарів. Однак ті з них, які ви візьмете з собою, краще укласти максимально компактно. 

Вузькі пояси можна вкласти у взуття, а широкими обернути рулони одягу. Якщо на поясі є масивна пряжка з частинами, що стирчать, то її краще додатково загорнути в пакет або плівку, щоб не пошкодити речі, які лежать поруч.

Прикраси можна скласти разом із косметикою або розкласти по невеликих коробочках. Для такої мети також підійдуть мішечки з-під окулярів.

Якщо ви берете з собою капелюхи або сумки, то можна наповнити їх потрібними речами. Найзручніше в них перевозити білизну, косметику, крихкі предмети та інші дрібниці.

Секрети правильного пакування валізи

Пакування валізи перед майбутньою подорожжю може стати справжньою проблемою. Але якщо знати кілька простих секретів, то можна швидко зібратися й ефективно використовувати простір багажу. Ось деякі з них:

 1. Складіть список необхідних речей. Планування переліку необхідного одягу допоможе вам оцінити, якого об'єму та ваги буде багаж, а також не забути все упакувати.
 2. Використовуйте різні техніки пакування одягу та аксесуарів. Згортайте речі в рулони, щоб зменшити об'єм кожного з предметів гардероба. Також можна використовувати вакуумні пакети та набори органайзерів для одягу.
 3. Складіть кілька комплектів речей. Підготовка комплектів одягу, який поєднується між собою, допоможе вам створити різноманітні образи за мінімальної кількості предметів гардероба.
 4. Заповніть порожній простір повністю. Щоб максимально використати вільне місце у валізі, покладіть шкарпетки, скручений одяг або будь-які інші м'які предмети в порожні поглиблення.
 5. Використовуйте шари та відділення під час пакування речей. Для пакування більш тендітних предметів оберніть їх у м'який одяг і покладіть між шарами міцніших речей.

Користуючись цими рекомендаціями, ви в рази спростите процес пакування багажу і вмістите все необхідне.

Поради щодо відбору речей перед довгою поїздкою

Якщо ви збираєтеся в довгу поїздку, то перед пакуванням валізи слід спочатку провести ретельний відбір речей. Адже на етапі планування набагато простіше викреслити щось непотрібне, ніж кілька разів збирати й розбирати валізу. Ось кілька простих порад, які допоможуть вам визначитися з тим, що слід узяти з собою:

 1. Вивчіть погодні умови та сплануйте, чим займатиметеся в місці призначення. Перед поїздкою з'ясуйте, яка погода очікується на час вашого перебування, щоб підібрати відповідний одяг. При цьому також врахуйте, які місця ви будете відвідувати.
 2. Визначтеся з кількістю днів, відведених на поїздку, і продумайте образ на кожен з них. Так ви візьмете з собою тільки ті речі, які точно будете вдягати.
 3. Подумайте про те, чого ви чекаєте від поїздки. Якщо планується активний відпочинок, то перевагу варто віддавати зручному і функціональному одягу, який не буде сковувати ваші рухи.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви легко і швидко зможете зібрати необхідні речі в поїздку, а щоб вони всі помістилися - вибирайте валізу на сайті EXULT.UA. Наш асортимент вирізняється зручністю, надійністю і функціональністю. У каталозі інтернет-магазину також представлені різні рюкзаки, дорожні сумки та багато інших товарів для подорожей, які можна замовити з доставкою по всій Україні.